Chceš sa stať učiteľom v materskej škole alebo vychovávateľom a nevieš sa rozhodnúť?

Chceš sa stať učiteľom v materskej škole alebo vychovávateľom a nevieš sa rozhodnúť?

Nevieš sa rozhodnúť čo chceš v budúcnosti robiť? A čo takto stať sa obojím. Prihlás sa ku nám a čakajú ťa 4 roky štúdia s mladými učiteľmi a pod vedením skvelých odborníkov.

Ak ťa baví práca s deťmi, určite ťa budú zaujímať predmety ako metodika hudobnej, výtvarnej či telesnej výchovy, ale aj psychológia či pedagogika.  Tešiť sa môžeš na angličtinu a španielčinu, vďaka ktorým sa dohovoríš kdekoľvek na svete. Matematika u nás nie je dôležitá, my ťa povedieme k humanizmu, tolerancii a k využívaniu tvojich vedomostí pri práci s deťmi.

Keď zmaturuješ, môžeš študovať na mnohých vysokých školách. Či si vyberieš učiteľské smery, zostaneš v odbore v rámci učiteľstva pre materské školy či si vyberieš psychológiu, určite budeš úspešný. Ale môžeš zostať aj u nás, na našom pomaturitnom štúdiu, pri ktorom stíhaš prácu i zábavu.

Ak už maturitu máš, môžeš si u nás svoje vedomosti a schopnosti zdokonaliť v podobe 2-ročného externého pomaturitného štúdia. Stačí, ak nám pošleš prihlášku do 31. mája a my sa s tebou spojíme.

V budúcnosti sa môžeš venovať práci s deťmi v škôlkach, školských kluboch detí, v triedach predškolákov, v centrách voľného času, v detských kútikoch, ako asistent učiteľa, ale aj v mnohých iných povolaniach. My sme pre teba tá správna voľba.